Einduitslag Driebanden klein 1e klasse Regiofinale Midden-Nederland
Op 11, 12 en 13 november 2005
HBV De Bun te Huizen
Wedstrijdleider: J. van Oostrum.

Door Johan van Oostrum

Hallo biljartvrienden. Hier een kort bericht met een foto.
Het was een heerlijke finale met een sidderende afloop.
Schreuder uit Amsterdam stond met een punt voor en had aan een gelijk spel genoeg dus moest Erik de Wit wel winnen om kampioen te worden.
Het liep tot 24 caramboles gelijk op, wel wisselend met soms 2 punten verschil voor de een of de ander, dus de zenuwen speelden ook mee.
Bijvoorbeeld: bij 37 beurten was de stand 23-25 voor Schreuder en de Wit maakte daarna 5 poedels op rij en nog was het niet gedaan, hij bleef vechten voor de overwinning. In de 44e beurt stond Schreuder met 28-24 voor en toen was het voor Erik mooi geweest hij maakte in de volgende drie beurten 3 keer 2 caramboles en liet Schreuder de kans om in de nabeurt als nog kampioen te worden. Maar door de spanning ging zelfs de acquitstoot mis en hadden wij een Gooische winnaar.
Erik de Wit "CHAPEAU !"

Spannenburg en van Oostrum

Einduitslag
Nr.NaamPrtPntCarBrtMoyHSPmoy%Moy
1.E. de Wit7102003050.65550.666108.920
2.M. Schreuder792013030.66360.857100.363
3.G. Spannenburg781853110.59440.810106.232
4.J. Bink771893240.58340.714108.218
5.C. Roest761953120.62570.93790.317
6.J. Slagt761803060.58871.42891.477
7.A. Soukotta761723440.50070.63886.805
8.A. Brouwer741803130.57590.78996.170


Gewestelijke finale driebanden-klein 1e klasse

Door Jan Gieskens
Erik de wit is regio kampioen geworden in de eerste klasse driebanden. Was spannend tot aan de laatste partij, waarin Erik met twee caramboles verschil van Schreuder uit Amsterdam won waardoor schreuder tweede geworden is en Erik 1ste.

Kampioen Erik de Wit

Nummer twee M. Schreuder


Vrijdag 11 november 2005
Zaterdag 12 november 2005
Zondag 13 november 2005
19:00 uur
11:00 uur
12:00 uur

 
 

gehouden bij Biljartvereniging "De Bun", zie route.

Plaatsingslijst spelers:
Nr.NaamMoyenneVerenigingDistrikt
1.C.Roest0.692de Vergulde WagenEem en Flevoland
2.M.Schreuder0.661Excelsior B.C.Amsterdam
3.J.Slagt0.643Nieuw ZeistHet Sticht
4.E.de Wit0.602MaarschalkHet Sticht
5.A.Brouwer0.598MaarschalkHet Sticht
6.A.Soukotta0.576t`VennetjeBetuwe/ Veenedaal
7.G.Spannenburg0.560De JolEem en Flevoland
8.J.Bink0.539PrincesseEem en Flevoland